Leiloo Oorpiercing Daith

16.95

Gratis levering van 100 € aan aankopen
  • 14 dagen geld terug garantie
  • kwaliteitsproduct
Leiloo Oorpiercing Daith
16.95

Introductie van de Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing

Dit unieke en trendy sieraden is perfect voor je Daith Piercing. Gemaakt van duurzaam en resistent staal, is de veervormige ring versierd met een elegant kristal, waardoor het een oogverblindende blik krijgt.

Het benadrukken van de elegantie van Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing

Verhoog uw stijl met deze opvallende Daith-piercing die zeker een verklaring zal afleggen. Het elegante kristal voegt een vleugje verfijning toe aan elke look.

Onderzoek naar het vakmanschap van Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing

Deze piercing van Daith is vakkundig vervaardigd met aandacht voor detail. Het duurzame staal zorgt voor langdurige slijtage, terwijl het veerontwerp een unieke toets toevoegt aan uw piercingcollectie.

Ontdek de technische specificaties van Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing

  • gemaakt van staal van hoge kwaliteit
  • beschikt over een elegant kristallen accent
  • Perfecte maat voor een Daith Piercing
  • Beschikbaar in verschillende kleuren
  • Geschikt voor casual of elegante outfits

Verhoog uw stijl met de Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing. Dit prachtige sieraad is perfect voor diegenen die een vleugje elegantie willen toevoegen aan hun Daith Piercing. Gemaakt van duurzaam staal en met een prachtig kristallen accent, deze piercing is zowel stijlvol als langdurig. Of u nu de voorkeur geeft aan een casual of elegante look, deze piercing van Daith zal uw persoonlijke stijl zeker aanvullen. Kies uit een verscheidenheid aan kleuren die bij uw garderobe passen en maak een verklaring met dit prachtige stuk. Neem geen genoegen met gewone piercings, verhoog uw look met de Leiloo Bijoux Feather Daith Piercing vandaag.

Extra informatie

Kleur :

1, 2, 3